Asutusest      Teenused      Kontakt      
Rehabilitatsiooniteenus Tallinnas - Aarika ee/et/klienditeenindused     ( Allikas: Sotsiaalkindlustusamet)     Rehabilitatsiooniteenus Tallinnas - Aarika OÜ Pakume puudega inimestele rehabilitatsiooni ja mitmesugust iseseisvat toimetulekut toetavaid rehabilitatsioonitaanuseid meie Tallinna kesklinnas asuvas rehabilitatsioonikeskuses.

Lahendused

parema elukvaliteedi jaoks

Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus

Mis on sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus (SRT)?

 

Sotsiaalne rehabilitatsioon on mõeldud kõigile puudega inimestele ja osalise või puuduva töövõimega inimestele, kellel on hinnatud rehabilitatsiooniteenuste vajadus ning kes vajavad igapäevaelus abi puudest või erivajadusest tulenevate piirangutega toimetulekuks. Rehabilitatsiooni eesmärgiks on õpetada ja arendada inimese igapäevaelu oskusi, suurendada tema võimalusi ühiskonnaelus osaleda, toetada õppimist ja arendada eeldusi töövõime teatud tasemel omandamiseks või taastamiseks. Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenust vahendab Sotsiaalkindlustusamet.

 

Rehabilitatsiooni vajadust hinnatakse eraldi puude tuvastamisest. Puude tuvastamise kohta saad lugeda siit:

 

http://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/puue-ja-hoolekanne/puudega-inimesele

 

Sotsiaalset rehabilitatsiooni Sotsiaalkindlustusameti kaudu võivad saada alla 16-aastased lapsed, vanaduspensioni ealised isikud ja need tööealised isikud, kes ei tööta, ei õpi ega ole töötuna arvele võetud. 

 

 

 

Kuidas ja kellele saan ma esitada avalduse sotsiaalse rehabilitatsiooni teenuste saamiseks?

 

Ühendust tuleb võtta Sotsiaalkindlustusametiga ja esitada vastav taotlus. Digitaalselt allkirjastatult taotluse võib saata e-posti teel aadressile , paberil allkirjastatud taotluse posti teel. Avalduse saab esitada ka Sotsiaalkindlustusameti klienditeeninduses üle Eesti. Taotlust on võimalik esitada riigiportaalis eesti.ee.

  • Loe juhendit riigiportaalis taotluse esitamiseks:

http://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/sites/default/files/srt_taotlemine_eesti_2016.pdf

  • Klienditeeninduste aadressid ja vastuvõtuajad leiad siit:

http://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/klienditeenindused

 

 

(Allikas: Sotsiaalkindlustusamet)

 

 

Registreeru vastuvõtule siin või helista +372 5623 3019; 662 0068

VASTUVÕTT
Vastuvõtule saad registreeruda kohapeal,
helistades 662 0068 või e-maili teel
Vastuvõtuajad E-R 9.00-17.30, lõuna 13.00-13.30

KONTAKT
Aadress: Rävala pst 8-C 110, 10143 Tallinn
Saada sõnum e-mailile:
Tel (+372) 5623 3019; 662 0068

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rehabilitatsiooniteenus Tallinnas - Aarika

Mis on sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus (SRT)?   Sotsiaalne rehabilitatsioon on mõeldud kõigile puudega inimestele ja osalise või puuduva töövõimega inimestele, kellel on hinnatud rehabilitatsiooniteenuste vajadus ning kes vajavad igapäevaelus abi puudest või erivajadusest tulenevate piirangutega toimetulekuks Rehabilitatsiooni eesmärgiks on õpetada ja arendada inimese igapäevaelu oskusi, suurendada tema võimalusi ühiskonnaelus osaleda, toetada õppimist ja arendada eeldusi töövõime teatud tasemel omandamiseks või taastamiseks

Rehabilitatsiooniteenus Tallinnas - Aarika OÜ

Pakume puudega inimestele rehabilitatsiooni ja mitmesugust iseseisvat toimetulekut toetavaid rehabilitatsioonitaanuseid meie Tallinna kesklinnas asuvas rehabilitatsioonikeskuses.
www.aarika.ee Copyright © 2023 AARIKA OÜ