Asutusest      Teenused      Kontakt      
Teenused tööalase rehabilitatsiooni raames   Õe teenuse  eesmärk on t ervise ja enese eest hoolitsemisest teavitamine, nõustamine, haigusteadlikkuse hindamine, haiguse ja sümptomitega toimetuleku õpetamine, riskikäitumise juhtimine, isiku lähivõrgustiku nõustamine isiku või tema esindaja juuresolekul/loal terviseprobleemidega toimetulekuks ja toetamiseks Teenused tööalase rehabilitatsiooni raames

Lahendused

parema elukvaliteedi jaoks

Teenused tööalase rehabilitatsiooni raames

Meie spetsialistid lähenevad igale kliendile individuaalselt ja terviklikult – sidudes inimese vaimse- ja füüsilise heaolu. Teraapias rakendatakse tõenduspõhiseid meetodeid ja tehnikaid. Vajadusel nõustavad meie spetsialistid Teie lähedasi ja külastavad kodu või töökohta.

 

Arsti teenus on sunnatud isikule, kes vajab nõustamist terviseseisundiga seonduvate küsimustes.

 

Psühholoogi teenus on suunatud isikule, kes vajab nõu ja tuge karjäärivalikutega seonduvate eesmärkide saavutamisel, toimetuleku ja/või psüühilise seisundi säilitamisel ja parandamisel.

 

Loovterapeudi teenus on suunatud isikule kellel on raske väljendada emotsioone ja tundeid verbaalselt ja/või vajab tuge uute lahenduste leidmisel ning tuleviku perspektiivi loomisel.

 

Eripedagoogi teenus on mõeldud tööealise isiku nõustamiseks ja toetamiseks tema erivajadusest lähtuvalt, pakkudes abi edasiste haridusvalikute tegemisel, kui ka esinevate õpiraskuste korral.

 

Füsioteraapia teenuse eesmärgiks on kliendi töövõime taastamine või säilitamine, toetades liikumist ja liigutuslikku funktsiooni toimist. Protseduur sisaldab nõustamist, terapeutilisi harjutusi ja vastavalt vajadusele kinesioteipimist, soovitusi abivahendite valikuks ning töökeskkonna kohandamiseks.

 

Tegevusterapeudi teenuse eesmärgiks on osaleva kliendi töövõime säilitamine või parandamine läbi eesmärgipäraste tegevuste kasutamise. Eesmärgi saavutamiseks kasutatakse tegevusvõimet arendavaid tegevusi ja tegevuste kohandamist.

 

Sotsiaaltöötaja teenuse eesmärgiks on kliendi ja/või tema pere nõustamine tööalastel teemadel (CV koostamine, sobivate töökohtade valimine, ettevalmistus tööintervjuuks, tööalane re¾iim, töölepingu tingimused jm) ning majandusliku toimetuleku soodustamine ja säilitamine.

 

Kogemusnõustaja teenuse käigus toimub nõustamine sarnase puude, terviseolukorra, kogemuse või erivajadusega inimese poolt, kes on saanud vastava ettevalmistuse.  Teadmiste ja kogemuste vahetamine ning emotsionaalse, sotsiaalse ja/või praktilise toe pakkumine.

 

Õe teenuse eesmärk on tervise ja enese eest hoolitsemisest teavitamine, nõustamine, haigusteadlikkuse hindamine, haiguse ja sümptomitega toimetuleku õpetamine, riskikäitumise juhtimine, isiku lähivõrgustiku nõustamine isiku või tema esindaja juuresolekul/loal terviseprobleemidega toimetulekuks ja toetamiseks.

Registreeru vastuvõtule siin või helista +372 5623 3019; 662 0068

VASTUVÕTT
Vastuvõtule saad registreeruda kohapeal,
helistades 662 0068 või e-maili teel
Vastuvõtuajad E-R 9.00-17.30, lõuna 13.00-13.30

KONTAKT
Aadress: Rävala pst 8-C 110, 10143 Tallinn
Saada sõnum e-mailile:
Tel (+372) 5623 3019; 662 0068

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Teenused tööalase rehabilitatsiooni raames

Meie spetsialistid lähenevad igale kliendile individuaalselt ja terviklikult – sidudes inimese vaimse- ja füüsilise heaolu Teraapias rakendatakse tõenduspõhiseid meetodeid ja tehnikaid

Teenused tööalase rehabilitatsiooni raames

www.aarika.ee Copyright © 2014-2018 AARIKA OÜ